Home > Unity Web > Unity Web Player Error Veriyor

Unity Web Player Error Veriyor

Hayır, Şimdi Üye Olmak İstiyorum. AHMET Ç. Eğer bu hatayı alıyorsanız, lütfen tarayıcıda başka bir sekmenin açık olmadığından emin olunuz. Bu videoyu bir oynatma listesine eklemek için oturum açın. navigate here

bi zahmet edip yazsan be admin ? Kapat Evet, kalsın. Oturum aç 52 Yükleniyor... Bu sebeple öncelikle tarayıcılarınızın çerezlerini temizlemenizi, unity cache' yi temizlemenizi ve de eğer Chrome kullanıyorsanız farklı bir web tarayıcı ile (Mozilla, Opera, IE ) denemenizi rica ederim.

Antares, 23 Ocak 2014 #7 theVaNguard Forum acemisi IDM ve benzeri indirme yardımcı programları işlem öncesi kapatıyormusunuz? Learn more You're viewing YouTube in Turkish. açılmayan oyunlar çalışmayan oyunlar Flash oyun açılmama sorunu oyun player çözüm Oyunlar çalışmıyor Unity 3d Web Player Hatası Çözümü Unity3d Web Player Hatası Video açılmama sorunu 142 Yorum ali Kasım 12, Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve google chrome tarayıcısını ‘YÖNETİCİ OLARAK BAŞLATIN' sonra istediğiniz oyunu açabilirsiniz.

Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir. 16 yorum Mustafa Gökdağ 16:24 / 29 Mayıs 2015 Merhaba Serkan Bey . OyunSkor 25.232 görüntüleme 4:24 Daha fazla öneri yükleniyor... Documents and Settings yerine "Belgeler ve Ayarlar" gibi. Local Settings: Yerel Ayarlar.".

Böylelikle sorunumuzu kökünden çözmüş oluyoruz. Adım 5: Bazı sorunların nedeni tarayıcının önbelleği de olabilir. Wining Eleven serisi ile hayatımıza giren Konami’nin futbol... http://www.futbolyildizi.com/home/forum/unity-web-player-hatalari STRİKER S. 26 Şubat 2014 at 19:31 Cevap Arkadaşlar Sorun bu kadar inanın bana; 1-Öncelikle IDM (İnternet Download Manager)'i yüklüyoruz. 2-Sonrasında IDM ile Unity Web Playeri yüklüyoruz ve dosyayla adım adım

Yükleniyor... Bu tercihi aşağıdan değiştirebilirsiniz. Bu versiyondan sonra tüm Unity oyunlarını Firefox, Safari veya Internet Explorer ile oynamanız gerekmektedir. Ben programda hiçbir değişiklik yapmak istemiyorum.

Cevapla gökdeniz Ağustos 11, 2015 at 1:54 pm onu goole cromdan hafızayı sil sonra indirdihinide sil sonra tekra ama ken di sitesin dx9 indir Cevapla OLdu Temmuz 7, 2015 at 2:05 http://www.mumya.net/unity-3d-web-player-hatasi-kesin-cozumu-resimli-anlatim/ için OktayEtiketler manset teknoloji tumblr müzik internet oyun tumblr temaları tumblr tema sosyal ağ genel red kartvizit örnekleri kartvizit psd sosyal medya moda kadın wordpress facebook kartvizit tasarımları psd indir yepuu Besin zinciri sisteminde yenilen gıdalar önce yemek borusuna,... Değerli forum kullanıcıları, Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın.

Not : Bu çözümü uygularsanız internette video izlemeye çalışırken yaşamış olduğunuz video açılmama sorununu da çözmüş olursunuz. check over here Uygunsuz içeriği bildirmek için oturum açın. Bu videoyu bir oynatma listesine eklemek için oturum açın. Evet çözüm buldum ama şuan aynı problemı tekrar yaşıyorum.Ve bendede IDM bulunmakta bunu ayarlarını ne şekilde degiştirmeliyim ?

Neden Oluşur? Dediklerinizi harfiyen uyguladım ancak oyun başlamas sesi geldi ve iki dakika sonra Unity eklentisi eror suport kısmı geldi neden olabilir acaba ? Evet, şifrem: Şifrenizi mi unuttunuz? http://dwoptimize.com/unity-web/unity-web-player-error-failed-to-load-unity-dll.html Yine yüklüyorum yine açılmıyor.

Video veya oyun sayfasını açtığınız an klavyenizdeki "AltGr" tuşuna bir kaç saniye basılı tutun. Uygunsuz içeriği bildirmek için oturum açın. Ancak herhangi bir şey indirirken çalışacaktır. 1- Bu adımda yine ilk başta olduğu gibi programı açıp "İndirilenler" sekmesinden "Seçenekler"e tıklıyoruz. 2- Açılan pencerede ki "Aşağıda ki tarayıcılar için indirmeleri yakala" kısmında

sayfa < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Sayfayı Paylaş Tweet Facebook İle Bağlan Kullanıcı Adınız veya E-Posta : Sitemize üye misiniz ?

için ZeynepSakal Nasıl Çıkartılır? Tural 910 1.194 görüntüleme 2:49 Unity Web Player Nedir Nasıl Kurulur? - Süre: 1:37. Not; formumuzda harici link verilmesi yasaktır, bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ederim. İyi oyunlar dilerim.Click to expand... Login Create account Language 中文 한국어 Portugués Русский Español 日本語 Unity Community Forums Forums Forums Quick Links Search Forums Recent Posts Menu Enter the Microsoft Developer Challenge for a chance to

Yükleniyor... Yükleniyor... Recep HD 77.020 görüntüleme 2:19 Torrent Oyun Nasıl İndirilir-Yüklenir - Süre: 6:58. weblink Konuşma metni Etkileşimli konuşma metni yüklenemedi.

Yükleniyor... Bu noktada size tavsiyem (ki siz farklı bir çözüm bulmuşsunuz) harici bir unistall programı ile programı kaldırıp tekrar kurmak.